(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokoje (Nr 6096327)

3 pokoje

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 781.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Berlin, Berlin

1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Krosno

2 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.