3 pokoje, kuchnia, garaż, mała restauracja (Nr 4602849)

3 pokoje, kuchnia,  garaż, mała restauracja

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1767.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Nottinghamshire, Edwinstowe

27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łęki-Kolonia

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.