(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokoje / mało mebli (Nr 4274641)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1557.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Rogaland, Egersund

Od 27 lip 2019 do 31 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 1 sie 2019 do 4 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie naszego mienia.