(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2 pokojowe (Nr 5468668)

2 pokojowe

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1890.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Oksytania, Agde

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.