3 pokojowe (Nr 6401636)

3 pokojowe

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2052.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Bo'ness

12 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Leszno

13 lis 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.