3 pokojowe mieszkamie (Nr 5838554)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 931.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Laichingen

Od 28 sie 2020 do 31 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bujaków

Od 29 sie 2020 do 1 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę kartonów, aby prościej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.