(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3-pokojowe mieszkania (Nr 6748347)

3-pokojowe mieszkania

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 797.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

12 gru 2020

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Iwanofrankiwski, Kołomyja

12 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.