(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-05 11:53

3-pokojowe mieszkanie

(Nr 1828139)
3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg:

1100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1871.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

3650 zł

ID firmy: 13078
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 14:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-07-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Po zaakceptowaniu mojej oferty klient zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości 50% wartości usługi przed wykonaniem zlecenia. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

Cena (zawiera VAT): 3650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Manchester, United Kingdom

Od 24 lip 2017 do 25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wiele, Polska

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017