(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-05 11:53

3-pokojowe mieszkanie

(Nr 1828139)
3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg:

1100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1871.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2980 zł

Wiadomości:

3650 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-06-2017, 14:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-07-26

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Po zaakceptowaniu mojej oferty klient zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości 50% wartości usługi przed wykonaniem zlecenia. Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

Cena (zawiera VAT): 3650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednioobmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.


Adres i termin nadania

Manchester, United Kingdom

Od 24 lip 2017 do 25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Wiele, Polska

Od 25 lip 2017 do 26 lip 2017