(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-27 14:03

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 1874357)
3 pokojowe mieszkanie

Dystans: 1418.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 519569
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-07-2017, 19:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-02 do 2017-07-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-07-09, 19:18

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Witam, odbiór jutro ok. 8 rano dostawa niedziela w nocy

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (7)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Ashford, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grotniki, Polska

Termin elastyczny