(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 17:28

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 2116923)
3 pokojowe mieszkanie

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 6.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

     W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, żeby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Greve Court, Cadbury Heath, BS30, Wielka Brytania

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Bannerman Road, Bristol, BS5, Wielka Brytania

Termin elastyczny