(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 17:28

3 pokojowe mieszkanie

(Nr 2116923)
3 pokojowe mieszkanie

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 6.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy należyciezaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego mienia.


Adres i termin nadania

Greve Court, Barrs Court, Bristol BS30 7AU, Wielka Brytania

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Bannerman Road, Bristol BS5 0RR, Wielka Brytania

Termin elastyczny