(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-05 17:52

3 POKOJOWE MIESZKANIE

(Nr 2259032)
3 POKOJOWE MIESZKANIE

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 1675.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymogi dotyczące jakiś mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.

Adres i termin nadania

Moss, Norwegia

Od 6 sty 2018 do 7 sty 2018

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, 33-304, Polska

Termin elastyczny