(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-03 10:43

3 pokojowe mieszkanie (Nr 3590229)

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1311.00 km

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pakunków, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Waterloo, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny