(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 4576513)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2242.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Szkocja, Glasgow City

Od 30 gru 2019 do 6 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Iława

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast mniejsze meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.