(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 4687128)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Dystans: 2738.00 km

Adres i termin nadania

Malta, Malta, Valletta

Od 12 sie 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.