(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 4696168)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1776.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Tulon

27 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

1 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego dobytku.