3 pokojowe mieszkanie (Nr 5503056)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 959.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Police

Od 1 lut 2020 do 29 mar 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Vlaanderen, Eeklo

Od 30 mar 2020 do 30 kwi 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.