(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 5536942)

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 377.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Schwarzheide

Od 5 gru 2019 do 6 gru 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Meklemburgia-Pomorze Przednie, Gelbensande

Od 5 gru 2019 do 6 gru 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, aby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.