3-pokojowe mieszkanie (Nr 5572415)

3-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Dystans: 1578.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Cromer

20 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Żyrardów

22 cze 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę pakunków, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.