(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowe mieszkanie (Nr 5746470)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 390.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hamburg, Hamburg

Od 21 mar 2020 do 22 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski

Od 21 mar 2020 do 22 mar 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego majątku.