3 pokojowe mieszkanie (Nr 5904789)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

4000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1519.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Newport

6 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

9 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę pudeł, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast małe rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.