3 pokojowe mieszkanie (Nr 6430011)

3 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

3500

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1303.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Nissewaard

Od 31 paź 2020 do 1 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 31 paź 2020 do 1 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.