3 pokojowe mieszkanie + skuter (Nr 7489110)

3 pokojowe mieszkanie + skuter

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 453.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 24 cze 2021 do 26 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 26 cze 2021 do 27 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego dobytku.