(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 05:33

3 pokojowe nieszkanie +, około 52 M2, 4 tapczany, 2 moterace, 12 plastykowych kontenerów, 0.76 M2 każdy

(Nr 2318836)
3 pokojowe nieszkanie +, około 52 M2, 4 tapczany, 2 moterace, 12 plastykowych kontenerów, 0.76 M2 każdy

Waga w kg (łączna):

750.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 664.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Gdańsk, 02-968, Polska

4 cze 2018

Adres i termin dostawy

Jelenia Góra, Polska

6 cze 2018