3 pokojowy apartament (Nr 6241440)

3 pokojowy apartament

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1705.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

30 lip 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę kartonów, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.