(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 pokojowy domek (Nr 5743074)

3 pokojowy domek

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

5000

Dystans: 2181.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Cavan, Cavan

Od 31 sty 2020 do 16 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Polanów

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.