(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 Rowery i 4 koła samochodowe (Nr 6693969)

3 Rowery i 4 koła samochodowe

Waga w kg (łączna):

100

Dystans: 175.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

Od 14 paź 2020 do 23 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tarnów

Od 15 paź 2020 do 24 paź 2020


Transport rowerów

Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu lub nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto zdemontować i usunąć wszelkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się osadzić w osobnych, małych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeśli postanowimy zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.