(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 rzeczy (Nr 6133460)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 332.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Od 22 maj 2020 do 23 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane

Od 22 maj 2020 do 24 maj 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).