(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 16:31

3 tony

(Nr 1999985)
3 tony

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Słoma dekarska w kulikach, załadunek ręczny ok 1h, rozładunek ręczny ok 0,5h

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1007.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5999 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 21:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5999 zł

Wiadomości:

6290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zajęcia całej powierzchni, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przekracza 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego powinien być dostosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i rozmiar. Powinno się także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać pakunek. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również czas realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

21-104 Brzeźnica Leśna, Niedźwiada, Polska

Od 2 wrz 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

8382 Mogersdorf, Austria

5 wrz 2017