(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-31 16:31

3 tony

(Nr 1999985)
3 tony

Długość [m]:

7

Szerokość [m]:

2,3

Wysokość [m]:

2,3

Waga w kg:

3000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Słoma dekarska w kulikach, załadunek ręczny ok 1h, rozładunek ręczny ok 0,5h

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1007.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

5999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 21:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 5999 zł

Wiadomości:

6290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 6290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli dysponujemy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje wykorzystania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się pojazdy, których waga przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, ważnetego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać ładunek. Kluczowa jest również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy może być również termin wykonania usługi.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

21-104 Brzeźnica Leśna, Niedźwiada, Polska

Od 2 wrz 2017 do 3 wrz 2017

Adres i termin dostawy

8382 Mogersdorf, Austria

5 wrz 2017