(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 tony (Nr 5285518)

3 tony

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

3000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Adres: Koelnmesse GmbH, Messeplatz 1, 50679 Cologne, Germany 3. Rozładunek na miejscu 3 listopada rano 4. Załadunek powrotny 9.11 ranoelementy w kartonach, elementy opakowane luzem, pospinane, elementy na paletach: konstrukcje stalowo- drewniane, meble w kartonach, bannery- wyposażenie stoiska na targi.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1085.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 29 paź 2019 do 30 paź 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Köln

3 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę priorytetowych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, opłaca się określić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Gdy chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych certyfikatów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej umieszczone, trafiają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.