(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 x 5 liter canisters oil (Nr 5264866)

Długość [m]:

0.17

Szerokość [m]:

0.12

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 1965.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Monachium

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madrid

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).