(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 zamrażarki (Nr 5366058)

3 zamrażarki

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

700

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 226.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

31 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Brzeziny

31 paź 2019


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: produkty elektryczne dużych wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu sprzętu AGD

Jeśli zlecasz transport sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie ma konieczności niepokoić się o właściwe osłonięcie wyposażenia. W sytuacji, gdy musisz przetransportować sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

Zamrażarki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, należy wyciągnąć i popakować osobno. W momencie przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada domknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania urządzeń AGD stosuje się folię stretch, sznurki i kartony – a rogi pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt transportu AGD

Cena transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, ciężaru i sprawności wyposażenia AGD. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba zapłacimy niecałe 100 złotych. Koszt transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.