(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 zbiorniki 300l w katronach 80x80x200,paleta 120x120x200 (wys), karton 80x80x80 (Nr 4279301)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

3 zbiorniki 300l w katronach 80x80x200,paleta 120x120x210 (wys), karton 80x80x80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 318.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Bogucin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt transportu ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (na przykład terakota, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – głównie przy przewozie towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu okien.