(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 09:41

30

(Nr 1818366)
30

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

35

Waga w kg:

25.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 881.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i rozmiar. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, powinno się opisać paczkę. Istotna bywa również informacja w tematyce usługi – czy obejmuje tylko transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Ważnym elementem może być również termin realizacji usługi.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny