(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 09:41

30

(Nr 1818366)
30

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

35

Wysokość [m]:

35

Waga w kg:

25.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 881.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki gatunek: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Powinno się także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, warto opisać ładunek. Istotna bywa także informacja w kwestii usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną jest również termin zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lizbona, Portugalia

Termin elastyczny