(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

30-40 metrów sześciennych mebli i pudeł (Nr 5467644)

30-40 metrów sześciennych mebli i pudeł

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

9000

Dystans: 2147.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Oksytania, Peyriac-Minervois

Od 1 sie 2020 do 1 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.