(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

30 kartonow (Nr 6142556)

30 kartonow

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 875.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

18 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Lusówko

Od 18 lip 2020 do 19 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.