(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-03 19:03

30 m3 Leca keramzyt izolacyjny

(Nr 2254029)
30 m3 Leca keramzyt izolacyjny

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

9000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Worek typu big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 928.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od rozmiaru towaru, daty transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak również materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sztokholm, Szwecja

Termin elastyczny