(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-04 12:28

300 kg grysu

(Nr 2006936)
300 kg grysu

Waga w kg:

300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 32.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz wywrotką.


            Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.


            Aby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 taniej, niż normalna stawka.


Adres i termin nadania

Kamieniec Wrocławski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Smolec, Polska

Termin elastyczny