(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-04 12:28

300 kg grysu

(Nr 2006936)
300 kg grysu

Waga w kg (łączna):

300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 32.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport wywrotką.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

Kamieniec Wrocławski, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Smolec, Polska

Termin elastyczny