(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

300 ton piasku/gliny (ziemia w wykopu) (Nr 2511940)

300 ton piasku/gliny (ziemia w wykopu)

Waga w kg (łączna):

300000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 68.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Chojnice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Miastko

Termin elastyczny


Transport wywrotką

    Jeśli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 zł mniej, niż standardowa opłata.