(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

32 stepy do aerobika (Nr 3506581)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

32

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1117.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, North Rhine-Westphalia, Cologne

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które głównie można znaleźć na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uznaje się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt sportowy dużo waży i trudno przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy musi być odpowiednio popakowany oraz osłonięty w trakcie transportu. Najlepiej będzie zastosować oryginalne pudła. Kiedy urządzenie może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, trzeba użyć do osłony takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, należy go rozłożyć i zapakować wszystkie elementy z osobna - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – zadbajmy zatem o to, aby puste obszary w kartonie zapełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przesuwać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego ma wpływ odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków zapłacono 160 PLN. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.