(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-10 22:20

33-34 sztuki / transport raczej delikatny (duzo szkla) / wiecej w inf.dodatkowej (Nr 3628829)

Waga w kg (łączna):

320.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1414.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Maidstone, Wielka Brytania

14 gru 2018

Adres i termin dostawy

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny