(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-12-28 13:59

33 big bagi trocin (ok 10000 kg) 500zł lub więcej

(Nr 2245410)
33 big bagi trocin (ok 10000 kg) 500zł lub więcej

Waga w kg (łączna):

10000.00

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 92.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuję takich 10 transportów.(podkreślam trociny nie pallet,dlatego niska waga tj 1mp trocin to ok 250/350 kg). W przypadku większej pojemności/ładowności cena za przywieziony big bag trocin na tym odcinku jest większa.(15 zł/big bag). Maksymalna wysokość na jaką mogą być załadowane trociny wynosi 265 cm (możliwość układania jednego big bag-a na drugi).

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 14:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności towaru, który mogą załadować oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Stare Budkowice, 46-030, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Głubczyce, 48-100, Polska

Termin elastyczny