(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

33 palety euro (Nr 6054877)

33 palety euro

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

16000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 954.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mikołów

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego transportu po ustalać kilka decydujących zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych papierów, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.