(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-11-10 15:14

3x rolka z materiałem

(Nr 2146944)
3x rolka z materiałem

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

320.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 371.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru ładunku, daty przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim przy przewozie towarów w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można też transportować towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Od 10 lis 2017 do 14 lis 2017

Adres i termin dostawy

Borowe, 59-730, Polska

Od 13 lis 2017 do 15 lis 2017