(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3xpergola oraz 4 donice (Nr 2853376)

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

125

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar opakowany w papier oraz folię.

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 181.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Sosnówka

22 cze 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

22 cze 2018


Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj przewozi się meble, szkło, produkty budowlane (np., farby, kamień itd.), okna czy towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Kontenery – Transport niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu okien.