(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 11:58

4 (Nr 2744740)

4

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 849.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub kupić taki karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

Od 26 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Żywiec, Polska

Termin elastyczny