(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 11:58

4

(Nr 2744740)
4

Waga w kg (łączna):

40.00

Dystans: 849.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 396932
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-05-2018, 16:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-27 do 2018-05-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór dziś około północy dostawa jutro ok południa

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

Lukasz c. (Zleceniodawca)
27-05-2018, 16:58
Jutro z rana dopiero bede okolo 8 jestem w Polsce w tym momecie i dal bym 400
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub kupić taki karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle opłaca się osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

Od 26 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Żywiec, Polska

Termin elastyczny