4.9m3 (el piso de Valencia tine ascensor). (Nr 6056657)

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

750

Dystans: 1830.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 18 cze 2020 do 15 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 28 cze 2020 do 31 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pudeł, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego mienia.