(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 11:31

4 duże kartony

(Nr 2247942)
4 duże kartony

Długość [m]:

48

Szerokość [m]:

17

Wysokość [m]:

37

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 3121.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebujemy przetransportować 4 spore kartony z Andujar, Jaen, Hiszpania do Warszawy. Jesteśmy elastyczni co do daty odbioru, dokładnego miejsca przekazania towaru oraz czasu transportowania. Jeżeli ktoś z Państwa będzie wracał z południa Hiszpanii do Polski i będzie miał kawałek miejsca (jeżeli nie na 4, to choćby na 2 kartony!), proszę dać znać.

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 57765
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-12-2017, 14:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-12

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Wysyłka kurierem, pełny monitoring, ubezpieczenie w cenie. Wystawiamy faktury VAT. Wycena dla 4 przesyłek standard (karton lub kształt prostopadłościanu) o wymiarach max 50x40x20 cm i wadze DO 15 kg kazda. Zapraszamy do akceptacji oferty.

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

750 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 15:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Andújar, 23740, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lutniowa 12, Warszawa, 02-388, Polska

Termin elastyczny