(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 16:43

4 felgi + 4 siedzenja do auto + abdeckung dzwi

(Nr 2647456)
4 felgi + 4 siedzenja do auto + abdeckung dzwi

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 454.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu ładunków bywa uzależniony od wielkości towaru, terminu przewozu jak również od odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (np., farby, kamień itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który musi być przewożony pojazdem - Tirem oraz zapełnia zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu towarów płynnych oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – można rozpoznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Triberg im Schwarzwald, 78098, Niemcy

Od 4 maj 2018 do 5 maj 2018

Adres i termin dostawy

Chemin de la Pisciculture 7, Solingen, 1669, Niemcy

Od 6 maj 2018 do 13 maj 2018