(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-28 13:41

4 felgi do samochodu osobowego - 16 cali. Ok 35 kg

(Nr 1463352)

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

20

Waga w kg:

8.00

Ilość sztuk:

4

Dystans: 904.90 km

Informacje dodatkowe:

Docelowo chcę je wysłać do Anglii - wcześniej wystawiłem zapytanie na trasę DE-PL, ale może taniej uda się je przesłać z DE do UK? Poprzednia moje zapytanie jak i to są aktualne. Wybiorę ta najlepszą

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Niemcy, Sulz am Neckar, 72172, Oberamtstr, 75

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Londyn, CM19 5GX

Termin elastyczny