4 lienzos (Nr 6539135)

4 lienzos

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

20

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Opakowanie ładunku:

4 lienzos en una caja grande

Budżet zlecenia [€]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2183.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Od 9 lis 2020 do 10 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Termin elastyczny


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki jest tematem, któremu powinno się przeznaczyć sporo zainteresowania, ze względu na fakt, że są to nierzadko przedmioty o wielkiej wartości, czy to pieniężnej, czy sentymentalnej.

            Kiedy planujemy znaleźć ten typ transportu w portalu Clicktrans, zaznacz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przeświadczenie, iż paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Jeśli chcesz, aby firma przewozowa zabezpieczyła płótno czy figurę, dodaj taką wiadomość w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, jest możliwość także uściślić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

            Kiedy chcesz sam spakować dzieło sztuki do transportu, pamiętaj o garści znaczących zaleceniach. Folia bąbelkowa będzie idealna do zabezpieczania z zewnątrz dzieła przed zadrapaniami. Jeśli zawijasz nią pejzaż, folia bąbelkowa nie może przylegać do farby, dobrze jest przedtem owinąć dzieło w inną, lekką powłokę, np. w pościel. Jeżeli chcesz przetransportować rzecz w pudełku czy skrzyni, koniecznie wypełnij puste przestrzenie między dziełem sztuki a przegrodami kartonu. Świetnym pomysłem jest do tego zastosować profesjonalne bloki styropianowe czy też sztuczne wypełniacze, ale sprawdzą się również, pomięte kawałki makulatury, np. magazynów. Zasadnicze jest, żeby pudło było raptem odrobinę większe niż transportowane dzieło sztuki, aby uniknąć obijania się wewnątrz paczki.

            Cena przewozu rzeźby często zdarza się, że jest nadspodziewanie niska. Zrealizowany w serwisie Clicktrans przewóz pokaźnego płótna na odcinku z Krakowa do Warszawy odbył się za tylko 100 zł.